Nieuw
Cognac leren riem dames en heren riem met gleufjes – 4 cm breed
Artikelnummer: 4.028 cognac OverzichtCognac leren riem met gleufjes – 4 cm breed dames & heren
Op zoek naar een stijlvolle cognackleurige leren riem die altijd perfect zit? Deze unisex riem van 4 cm breed is geschikt voor zowel dames als heren en ideaal voor dagelijks gebruik. Combineer hem moeiteloos met een jeans.
Dankzij het slimme ontwerp met fijne gleufjes over de volledige lengte (in plaats van traditionele gaatjes) stel je de riem eenvoudig en zeer nauwkeurig af. Zo geniet je altijd van een comfortabele en perfecte pasvorm, zonder gedoe.
De riem is vervaardigd van 100% echt leer, wat zorgt voor een luxe uitstraling én een lange levensduur. De zilverkleurige, nikkelvrije gesp geeft de riem een tijdloze en stoere look. Een duurzame keuze voor iedereen die kwaliteit en stijl belangrijk vindt.
Productbeschrijving
Kleur: Cognac
Breedte: 4 cm
Materiaal: 100% echt leer
Gesp: Nikkelvrij, zilverkleurig
Type: Jeans riem
Categorie: Dames- en herenriem
Waarom kiezen voor deze riem?
Een cognac leren riem is een essentieel onderdeel van iedere garderobe. Deze riem combineert stijl, comfort en functionaliteit waardoor hij geschikt is voor zowel casual als nette outfits.
Kenmerken
✔ 100% echt leer – sterk en duurzaam
✔ Tijdloze cognac kleur
✔ 4 cm breed – ideaal voor jeans en casual outfits
✔ Nikkelvrije, stevige gesp
✔ Perfecte pasvorm dankzij gleufjes
✔ Geschikt voor dagelijks gebruik
👉 Bestel vandaag nog jouw cognac leren riem en ervaar de perfecte combinatie van stijl, kwaliteit en comfort.
Twijfel je over de juiste maat? Klik dan hier voor het bepalen van uw riemmaat.
Verzending & levering
- Binnen 1 - 3 werkdagen verzonden
- 🚚 Gratis verzending vanaf €35 (NL) en €60 (BE)
- Verzendkosten: NL €4,95 | BE €8,95
Waarom klanten kiezen voor De Riemenspecialist
✔ Specialist in leren riemen
✔ Ambachtelijke kwaliteit
✔ Snelle en betrouwbare levering
✔ ⭐ Klantbeoordeling 9+

