-47%

Enrico Benetti Santiago Rugtas met tabletvak - Multi Rozen

Artikelnummer: 46157 multi rozen
Artikel 7 van 10
€ 27,95 € 14,95 (inclusief btw)
Overzicht

Enrico Benetti Santiago Rugzak – Multi Rozen

Deze Enrico Benetti Santiago rugzak in Multi Rozen is een stijlvolle en praktische rugzak voor dagelijks gebruik. De mooie bloemenprint geeft de tas een vrouwelijke uitstraling, terwijl de stevige uitvoering zorgt voor een stoere outdoor-look.

De rugzak beschikt over een ruim hoofdvak met een gewatteerd tablet-/laptopvak, zodat je je tablet of laptop veilig kunt meenemen. Aan de voorzijde bevindt zich een extra vak voor spullen die je snel bij de hand wilt hebben. Ook aan de achterzijde zit een handig veiligheidsvak met ritssluiting, ideaal voor bijvoorbeeld je telefoon of portemonnee.

De verstelbare schouderbanden zorgen voor een comfortabel draaggemak. Met 4 praktische vakken en een inhoud van ongeveer 14 liter biedt deze rugzak voldoende ruimte voor je dagelijkse benodigdheden.

Kenmerken:

  • Enrico Benetti Santiago serie

  • Kleur: Multi Rozen

  • Vrouwelijke bloemenprint

  • Inhoud: ca. 14 liter

  • 4 praktische vakken

  • Gewatteerd tablet-/laptopvak

  • Voorvak met ritssluiting

  • Veiligheidsvak met ritssluiting aan de achterzijde

  • Verstelbare schouderbanden

  • Stevig polyester

  • Sluiting met ritssluiting

  • Ideaal voor dagelijks gebruik, werk of school

© 2017 - 2026 De Riemenspecialist. | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel